top of page

21:00-23:30

ÖZEL TEKLİF :  DUYGUSAL AÇLIK(6) VE HEDIYE DUYGUSAL CHECKUP (7)  %68 İNDİRİMLİ 2850 TL YERİNE SADECE 900 TL 

 

 

Workshoplar Zoom programı üzerinden yapılacak olup, Türkiye’nin her yerinden katılım imkanınız olacaktır.

 

OLUMSUZ DUYGULARINIZI GİDERME ARZUSU SİZİ DEVAMLI YEMEK YEME YÖNÜNDE BİR KISIR DÖNGÜYE SOKUYOR İSE DUYGUSAL ÖZGÜRLEŞME TEKNİKLERİ (EFT) SİZİ BU OLUMSUZ DUYGULARINIZDAN KURTARABİLİR ...

 

Geçmişten gelen olumsuz duygular sizi gereksiz yemek yemeğe yöneltiyorsa,

 

Hamurişi,tatlı,çikolata vb. yiyeceklere karşı koyamıyor ve devamlı yeme isteği oluyorsa,, kilolarınız da her geçen gün artıyorsa duygusal olarak aç olabilirsiniz!

 

EFT - Duygusal Özgürleşme Tekniği %92 Başarı Oranı ile Çözüm Olabilir.

 

Programın Amacı:

Eğer yeme bağımlılığımız varsa temelinde duygusal açlık yatıyor olabilir. Olumsuz olaylar yaşadığımızda ve bunlardan dolayı olumsuz duygular hissetiğimizde, bilinçaltı bu duyguları bastırmak için yiyerek haz almak ister. Böylece haz duygusu geçici bir mutluluk yaratır. EFT ile bu olumsuz duygulardan özgürleştiğimizde artık haz alma duygusuna bilinçaltı ihtiyaç duymayacaktır. EFT-Duygusal Özgürleşme Tekniği ile ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.

 

Kimler Katılabilir: 

  • Aç hissetmiyorken bile yemek yiyorsanız.

  • Daha çok sağlıksız ve yüksek kalorili yiyecekleri tercih ediyorsanız.

  • Duygusal olarak zayıf olduğunuzda veya mutlu olduğunuzda yemek yeme ihtiyacı hissediyorsanız.

  • Kısa zamanda çok fazla yiyorsanız ·

  • Yemek yerken rahatlama hissediyor, sonra pişman oluyorsanız ·

  • 18 yaş ve üzeri iseniz.

 

Neler Yapacağız:

Gereksiz ve aşırı yeme hazzı duygusunu normale çevirmek için olumsuz duyguları bulacağız. Tokken bile yeme arzusu oluşturan, hayır diyemeyeceğimiz yiyeyeceklere (Örn. Tatlı, Hamur işi vb.) veda edeceğiz.

 

​ÖNEMLİ UYARI;

​Duygusal Açlık Workshop'u bir diyet programı değildir. EFT - Duygusal Özgürleşme Teknikleri kullanılarak bu alışkanlıkların sonlanması hedeflenmektedir.

 

EFT - Duygusal Özgürleşme Teknikleri %87 oranında başarı oranına sahiptir. Doğru bir diyet programı (Özellikle Diyetisyen) ve kişisel kontrol ile son derece etkili olacaktır.

 

Melek Dilek KIRIKKANAT EFT - Duygusal Özgürleşme Teknikleri Uzmanı ve Eğitmeni olup, doktor değildir. Kişisel gelişim üzerine danışmanlık vermektedir.

 

EFT teknikleri,modern tıp faydalarını yok sayamaz.

EFT - Duygusal Özgürleşme Teknikleri şizofreni, bipolar bozukluk ,epilepsi ve border line gibi rahatsızlıkları olan kişiler ve hamileler için uygun değildir.

 

Bu tarz rahatsızlıkları olan kişilerin psikolog ve/veya psikiyatrist denetiminde tedavi olmalarını önerilir.

 

 

da2023_promo.jpg

YENİ YILA ÖZEL KAMPANYALI 
FİYAT SADECE 900 TL 

KAMPANYAYA KATILAN HERKESE YENİ YIL HEDİYEMİZ
DUYGUSAL CHECKUP

13 ŞUBATTAN ITIBAREN TOPLAM 7 HAFTA

KAMPANYAYA KATILAN HERKESE YENİ YIL HEDİYEMİZ

dclogo1.jpeg

DUYGUSAL CHECKUP (7 SEANS) - 21:00 -23:30 (Tek Fiyatı 1250 TL)

Melek Dilek Telif Haklı Ürünüdür.

1.Hafta Çalışması 

Anne ile aranızda olan olumsuz duyguları dönüştürme

Eğer kişinin annesi ile arasında olumsuz duygular varsa ve annesini düşündüğünde olumsuz hissediyorsa bu enerji kaçağı yaratır. Kişinin enerjisinin kendisinde kalması gerekir ki kendi hayatını istediği gibi yaşayabilsin ve gelecekteki hedeflerini belirleyip ilerleyebilsin.

 

Bilinçaltı kodladığı, alışkın olduğunuz davranışlarda bulunan insanları hayatımıza çeker. Kişinin annesiyle ilişkileri iyi değilse ve onu affedemiyorsa annesi gibi kendisine olumsuz hissettiren insanları sürekli hayatına çeker. Bu döngüden bir türlü çıkamaz.

 

Bu çalışmada annenizle olan olumsuz duygularınızı dönüştüreceğiz. Böylece onu daha iyi anlayacaksınız.

2.Hafta Çalışması 

Baba ile aranızda olan olumsuz duyguları d İlişkileri Düzeltme Çalışması

Babamız annemizden sonra ilk fark ettiğimiz kişidir. Baba çocuk için güçtür. Bu güçlü kişi tarafından takdir edilmek ve sevilmek bizi özgüvenli yapar.

 

Fakat babamız ile iyi ilişkiler içinde değilsek özgüven, değer, sevgi, gibi duyguları hissedemeyiz. Eğer kız çocuğu isek sevgiyi dışarıda ararız ve bize babamız gibi davranan insanları hayatımıza çekebiliriz. Eğer erkek çocuğu isek babamızı kopyalarız ve ileride kız arkadaşımıza ya da eşimize babamız gibi davranabiliriz.

 

Baba ile olan ilişkimizi düzelttiğimizde ve onu affettiğimizde kendimizi daha çok seveceğiz ve değer vereceğiz. Böylece diğer insanlarla da iyi ilişkiler içinde olabileceğiz.

3.Hafta Çalışması 

İlişkiler

Seneler önce sizi üzen, kıran, acıtan hangi ilişkiniz varsa (arkadaş, eş, kardeş, akraba gibi) bu çalışmada kişiyle aranızdaki olumsuz duyguları dönüştüreceğiz.

 

Böylece bu kisiye karşı hiçbir şey hissetmeyeceksiniz.

Duygulardan özgürleştiğiniz için enerjiniz yükselecek ve hafiflemiş hissedeceksiniz

4.Hafta Çalışması 

Kendini Sev, Kendini Affet

İnsan en çok kendini affedemez ve hatalarından dolayı suçlar. Kendini sevmez ve kendine yabancılaşır.

 

Kişi kendini sevmezse sevilmez.

Kişi kendini suçlarsa suçlanır.

Kişi Kendini affetmezse onuda affetmezler.

 

Herşey kişinin kendisini sevmesi ve affetmesi ile başlar. Eğer bunu yapabilirsek, içimizdeki duygular dışarı yansır ve bir frekans oluşturarak, diğer bizi seven, hoş gören ve bizi olduğu gibi kabul eden insanları hayatımıza davet ederiz.

 

Bu bölümde kendinizi sevme ve affetme çalışması yapacağız. Böylece kendinize bakış açınızın değişmesi hedeflenecek.

5.Hafta Çalışması 

İçimizdeki Çocuk

Bazen içimizde bir boşluk hissederiz. Hatta bazen içimizden birçok olumsuz duygu gelir. Korku, acı, üzüntü gibi. Bunu hisseden içimizdeki çocuktur.

İçimizdeki çocuk korkar, acı çeker, üzülür, sevgi ister ve bize seslenir. Biz onun farkında olmadığımızdan onu duymayız, görmeyiz, yok sayarız. Başkalarına sarılırız. Ama ona sarılmayız. Başkalarının derdini dinleriz. Ama onu dinlemeyiz.

Bu şunu gösterir; biz onun ebeveyniyiz. Ama malesef onunla iyi ilişkiler içinde değiliz. Onu farketmediğimiz, ona sarılmadığımız, onu yok saydığımız zaman kendimize yabancılaşırız ve kendimizi sevemeyiz. En önemlisi de kendimizi anlayamayız.

 

Bu çalışmada; içinizdeki çocuğu göreceksiniz.

Ne durumda?

Nasıl bir ortamda? Nasıl görünüyor? Neler söylüyor?

Nasıl hissediyor?

Ona sarılacaksınız. Ve ondan özür dileyeceksiniz. Bu zamana kadar onu fark etmediğiniz için. Böylece kendinizle barışacaksınız.

 

 

6.Hafta Çalışması 

Ana Rahmi Çalışması 

Annemiz bizim ilk tanıdığımız kişidir. Her bebek kendini annesi ile bir ve bütün hisseder. Doğduktan sonra da bir müddet bu böyle devam eder. Bebek büyüdükçe özgürleşir ve bireyselleşir.

 

Bebek anne rahmindeyken bilinçaltı annesinin duygularını kodlar. Böylece annesinin duygularıyla dünyaya gelir ve kaderini oluşturur.

 

Ana rahmi çalışmasında bebeği ve annesini olumsuz duygularından arındırıp dönüştüreceğiz. Ve bebek dönüşen olumlu duygularıyla yeniden dünyaya gelecek.

7.Hafta Çalışması 

Özgüven ve Gelecek

Özgüvensiz kişiler kendilerinden yeterince emin olamazlar. Aynı zamanda kendilerini yetersiz hissederler. Bu da çocukluğunda duyduğu olumsuz sözlerden ve davranışlardan kaynaklanır. (Sen yapamazsın gibi)

 

Kişi kendini eleştirir. Kendi hakkında negatif düşüncelere sahiptir.

 

Özgüven eksikliği olan kişi hedefini belirleyemez. Başaracağına inanmaz. Diğer insanları mükemmel olarak görür. Ama kendisini onlardan çok daha alt seviyede görür.

 

Bu çalışmada özgüvenli bir şekilde gelecek versiyonumuzun başarılarına yani hedefimize ulaşma çalışması yapacağız. Böylece çok daha özgüvenli bir şekilde gücünüzü elinize alarak hayatınızı istediğiniz gibi yaşayacaksınız.

bottom of page