top of page
eft uzmanı melek dilek.png

Zihninizi İyileştirin, Hayatınızı Değiştirin: Terapi ve Danışmanlık İle Yeni Bir Başlangıç

Modern Enerji Uzmanı Melek Dilek'ten
Bireysel Danışmanlık Alın!

WhatsApp-Logo.png
dclogo1.jpeg
DCTESCIL.jpg

DUYGUSAL CHECKUP - Lisanslı Ürün

 

1.HAFTA : ANNE ÇALIŞMASI

Anne ile aranızda olan olumsuz duyguları dönüştürme.

​Eğer kişinin annesi ile arasında olumsuz duygular varsa ve annesini düşündüğünde olumsuz hissediyorsa bu enerji kaçağı yaratır. Kişinin enerjisinin kendisinde kalması gerekir ki kendi hayatını istediği gibi yaşayabilsin ve gelecekteki hedeflerini belirleyip ilerleyebilsin.

 

Bilinçaltı kodladığı, alışkın olduğunuz davranışlarda bulunan insanları hayatımıza çeker. Kişinin annesiyle olan  ilişkileri iyi değilse ve onunla arasındaki olumsuz duyguları dönüştürememişse,  annesi gibi kendisine olumsuz hissettiren insanları sürekli hayatına çeker. Bu döngü sürekli devam eder. 

 

Bu çalışmada annenizle olan olumsuz duygularınızı dönüştüreceğiz. Böylece onu daha iyi anlayacaksınız.

 

2.HAFTA : BABA ÇALIŞMASI

Babamız annemizden sonra ilk fark ettiğimiz kişidir. Baba çocuk için güçtür. Bu güçlü kişi tarafından takdir edilmek ve sevilmek bizi özgüvenli yapar.

 

Fakat babamız ile iyi ilişkiler içinde değilsek özgüven, değer, sevgi, gibi duyguları hissedemeyiz. Eğer kız çocuğu isek sevgiyi dışarıda ararız ve bize babamız gibi davranan insanları hayatımıza çekebiliriz. Eğer erkek çocuğu isek babamızı kopyalarız ve ileride kız arkadaşımıza ya da eşimize babamız gibi davranabiliriz.

 

Baba ile olan ilişkimizi düzelttiğimizde ve ona olan olumsuz duygularımızı dönüştürdüğümüzde, kendimizi daha çok seveceğiz ve değer vereceğiz. Böylece diğer insanlarla da iyi ilişkiler içinde olabileceğiz.

 

3.HAFTA : KENDİMİZİ AFFETMEK

İnsan en çok kendini affedemez ve hatalarından dolayı suçlar. Kendini sevmez ve kendine yabancılaşır.

 

Kişi kendini sevmezse sevilmez.

Kişi kendini suçlarsa suçlanır.

Kişi Kendini affetmezse onuda affetmezler.

 

Kişinin hayatının güzelleşmesi, kendisini sevmesi ve affetmesi ile başlar. Eğer bunu yapabilirsek, içimizdeki duygular dışarı yansır ve bir frekans oluşturarak, diğer bizi seven, hoş gören ve bizi olduğu gibi kabul eden insanları hayatımıza davet ederiz.

 

Bu bölümde kendinizi sevme ve affetme çalışması yapacağız. Böylece kendinize bakış açınızın değişecek.

 

4.HAFTA : İÇİMİZDEKİ ÇOCUK 

Bazen içimizde bir boşluk hissederiz. Hatta bazen içimizden birçok olumsuz duygu gelir. Korku, acı, üzüntü gibi. Bunu hisseden içimizdeki çocuktur.

İçimizdeki çocuk korkar, acı çeker, üzülür, sevgi ister ve bize seslenir. Biz onun farkında olmadığımızdan onu duymayız, görmeyiz, yok sayarız. Başkalarına sarılırız. Ama ona sarılmayız. Başkalarının derdini dinleriz. Ama onu dinlemeyiz.

Bu şunu gösterir; biz onun ebeveyniyiz. Ama malesef onunla iyi ilişkiler içinde değiliz. Onu farketmediğimiz, ona sarılmadığımız, onu yok saydığımız zaman kendimize yabancılaşırız ve kendimizi sevemeyiz. En önemlisi de kendimizi anlayamayız.

 

Bu çalışmada; içinizdeki çocuğu göreceksiniz.

Ne durumda?

Nasıl bir ortamda? Nasıl görünüyor? Neler söylüyor?

Nasıl hissediyor?

 

Bu çalışma içinizdeki çocuk ile barışıp, kendinizi sevmeyi sağlıyor.

 

5.HAFTA : İLİŞKİLER

Geçmişte  sizi üzen, kıran, acıtan hangi ilişkiniz varsa (arkadaş, eş, kardeş, akraba gibi) bu çalışmada kişiyle aranızdaki olumsuz duyguları dönüştüreceğiz.

 

Böylece bu kisiye karşı hiçbir şey hissetmeyeceksiniz.

Duygulardan özgürleştiğiniz için enerjiniz yükselecek ve hafiflemiş hissedeceksiniz. 

Kendi enerjiniz kendinize kalacak.

 

6.HAFTA : ANA RAHMİ

Annemiz bizim ilk tanıdığımız kişidir. Her bebek kendini annesi ile bir ve bütün hisseder. Doğduktan sonra da bir müddet bu böyle devam eder. Bebek büyüdükçe özgürleşir ve bireyselleşir.

 

Bebek anne rahmindeyken bilinçaltı annesinin duygularını kodlar. Böylece annesinin duygularıyla dünyaya gelir ve kaderini oluşturur.

 

Ana rahmi çalışmasında bebeği ve annesini olumsuz duygularından arındırıp dönüştüreceğiz. Ve bebek dönüşen olumlu duygularıyla yeniden dünyaya gelecek.

 

7.HAFTA : ÖZGÜVEN, GÜÇ VE GELECEK VERSİYON ÇALIŞMASI

Özgüvensiz kişiler kendilerinden yeterince emin olamazlar. Aynı zamanda kendilerini yetersiz hissederler. Bu da çocukluğunda duyduğu olumsuz sözlerden ve davranışlardan kaynaklanır. (Sen yapamazsın gibi)

 

Kişi kendini eleştirir. Kendi hakkında negatif düşüncelere sahiptir.

 

Özgüven eksikliği olan kişi hedefini belirleyemez. Başaracağına inanmaz. Diğer insanları mükemmel olarak görür. Ama kendisini onlardan çok daha alt seviyede görür.

 

Bu çalışmada özgüvenli bir şekilde gelecek versiyonumuzun başarılarına yani hedefimize ulaşma çalışması yapacağız. Böylece çok daha özgüvenli bir şekilde gücünüzü elinize alarak hayatınızı istediğiniz gibi yaşayacaksınız.

bottom of page