top of page

KAMERA AÇMA ZORUNLULUĞU VARDIR !

08 Ekim 2022

21:00 - 24:00

 

GENEL BİLGİLER

8 Ekim  2022  saat 21:00’da yapacağımız, Özgüven çalışması için aynı gün saat 20:45’de Whatsapp gruplarına bağlantı linki gönderilecektir.

Bu link üzerinden Zoom oturumuna bağlanan ilk 500 kişi bu çalışmadan yararlanacaktır. 

Çalışma üç saat civarı sürecek olup, Duygusal Özgürleşme Teknikleri Uzmanı ve lisanslı eğitmeni Melek Dilek tarafından gerçek seans olarak yapılacaktır.

 

Çalışmanın Kaydı Alınmayacak ve Tarafımızdan Paylaşılmayacaktır. 

NEDEN GERÇEK SEANS YAPIYORUZ ?

Melek Dilek Kırıkkanat 10 senelik bilgi birikimi ile EFT-Duygusal Özgürleşme Teknikleri Lisanlı Eğitmeni, aynı zamanda Üniversite Psikoloji Bölümünde eğitim hayatına devam etmektedir. 

Duygusal Özgürleşme Tekniklerinin yüksek başarı oranı ve bir çok konuda çözüm odaklı olmasının neticesinde gelen talepler üzerine farklı içerikli workshoplar ve bireysel seanslar yapmaktadır. 

Günümüzde sosyal medyada karşılaştığınız bir çok benzer reklam arasında EFT ile ilk defa tanışan bir kişi maalesef neler yaşayacağını, EFT'nin kendisine faydası olup olmayacağını bılmemekte ve tereddütte kalmaktadır. 

İşte tam bu sebepten dolayı aralıklı olarak düzenlemiş olduğumuz ücretsiz GERÇEK SEANS'lar ile daha geniş bir kitleye EFT'yi deneyim olarak yaşatmış oluyoruz. 

Sizlerde önce Gerçek Ücretsiz bir seans deneyimi yaşayıp, faydasına inandığınız zaman, Melek hanım ile geçmiş olumsuz duygularınızdan özgürleşmenin ilk adımını atabilirsiniz. 

Biz size yarım saatlik DEMO yapmıyoruz. GERÇEK seans deneyimi yaşatıyoruz. Tek bir ricamız aşağıda yazılı olan katılım koşullarını dikkatli okumanız ve ona göre katılım yapmanızdır. 

PROGRAMIN AMACI

 

Özgüven ve Değersizlik hissi, bireyin kendini diğer insanlardan eksik hissettiği bir benlik algısıdır. Bu his bireyin kendini algılayışında ortaya çıkabildiği gibi aile ilişkilerinde, sosyal ilişkilerinde ve karşı cinsle ilişkilerinde de görülebilir. Duygusal Özgürleşme Teknikleri - EFT ile gerçek seans deneyimi yaşayarak Değersizlik hissinizden özgürleşebilirsiniz. 

Bu çalışma ile  yukarıda yazılı olan durumlara sebebiyet veren  geçmişte yaşanan olumsuz duyguların EFT - Duygusal Özgürleşme Teknikleri kullanılarak olumluya çevrilmesi hedeflemektedir. 

 

EFT- Duygusal Özgürleşme tekniklerinin başarı oranı %87 - %90 arasıdır.

OZGUVENDEMO.jpg

KATILIM ŞARTLARI

Çalışmaya Katılacak olan herkes aşağıda yazan oturum kurallarına uymak mecburiyetindedir. Katılımcıların Melek hanım ve ekibi tarafından kontrolü için bu çok çok önemli olup, bu kuralları uygulamak istemeyen kişiler ekip tarafından oturumdan çıkartılacaktır. 

1.    Katılımcıların mutlaka yalnız ve sessiz bir ortamda olmaları 

2.    Katılımcıların kameralarını mutlaka açmaları ...

3.    Katılımcıların oturumda kendilerini  sessize almalarını
4.    Katılımcıların oturumu yönetecek olan Melek hanıma müdahale etmemeleri 

5.    Katılımcıların Kolçaklı bir sandalyede veya rahat bir koltukta oturmaları.

6.    Telefon veya tablet ile katılan kişilerin sarjlarının mutlaka dolu olması

7.    Çalışma başlama saati 21:00 olacaktır. Kimse beklenmeyecektir. 

8.    Özellikle kamera açmak istemeyen, bağlantı sorunu veya teknik sorunlardan dolayı görüntüsünü alamadığımız kişiler, webkameram çalışmıyor diyenler ekip tarafından İSTİSNASIZ oturumdan alınacaktır.

KIMLER KATILAMAZ

Bu çalışmaya bipolar bozukluk, sara epilepsi, şizofreni, çoklu kişilik bozukluğu ve borderline gibi rahatsızlıkları olan kişiler katılamaz.

Ayrıca hamile kişiler için önerilmez.

Bu durumdaki kişilerin ve yukarıda yazdığımız koşulları kabul etmeyenlerin  Gruba katılmaması rica olunur. 

LÜTFEN BU TARZ ETKİNLİKLERİN DEVAMI  İÇİN INSTAGRAM HESABIMIZI TAKIP EDIN 
 
YUKARIDA YAZILI KOŞULLARI VE ŞARTLARI KABUL EDEREK GRUBA KATILIYORUM 

 
bottom of page