top of page

03 Tem Pzt

|

zoom üzerinden online

DUYGUSAL CHECKUP

7 Seanstan oluşan Melek Dilek Tescilli ürünüdür.

DUYGUSAL CHECKUP
DUYGUSAL CHECKUP

Saat ve Yer

03 Tem 2023 21:00 – 21:05

zoom üzerinden online

Misafirler

Etkinlik Hakkında

1.Hafta Çalışması

Anne ile aranızda olan olumsuz duyguları dönüştürme

Eğer kişinin annesi ile arasında olumsuz duygular varsa ve annesini düşündüğünde olumsuz hissediyorsa bu enerji kaçağı yaratır. Kişinin enerjisinin kendisinde kalması gerekir ki kendi hayatını istediği gibi yaşayabilsin ve gelecekteki hedeflerini belirleyip ilerleyebilsin.

Bilinçaltı kodladığı, alışkın olduğunuz davranışlarda bulunan insanları hayatımıza çeker. Kişinin annesiyle ilişkileri iyi değilse ve onu affedemiyorsa annesi gibi kendisine olumsuz hissettiren insanları sürekli hayatına çeker. Bu döngüden bir türlü çıkamaz.

Bu çalışmada annenizle olan olumsuz duygularınızı dönüştüreceğiz. Böylece onu daha iyi anlayacaksınız.

2.Hafta Çalışması

Baba ile aranızda olan olumsuz duyguları d İlişkileri Düzeltme Çalışması

Babamız annemizden sonra ilk fark ettiğimiz kişidir. Baba çocuk için güçtür. Bu güçlü kişi tarafından takdir edilmek ve sevilmek bizi özgüvenli yapar.

Fakat babamız ile iyi ilişkiler içinde değilsek özgüven, değer, sevgi, gibi duyguları hissedemeyiz. Eğer kız çocuğu isek sevgiyi dışarıda ararız ve bize babamız gibi davranan insanları hayatımıza çekebiliriz. Eğer erkek çocuğu isek babamızı kopyalarız ve ileride kız arkadaşımıza ya da eşimize babamız gibi davranabiliriz.

Baba ile olan ilişkimizi düzelttiğimizde ve onu affettiğimizde kendimizi daha çok seveceğiz ve değer vereceğiz. Böylece diğer insanlarla da iyi ilişkiler içinde olabileceğiz.

3.Hafta Çalışması

İlişkiler

Seneler önce sizi üzen, kıran, acıtan hangi ilişkiniz varsa (arkadaş, eş, kardeş, akraba gibi) bu çalışmada kişiyle aranızdaki olumsuz duyguları dönüştüreceğiz.

Böylece bu kisiye karşı hiçbir şey hissetmeyeceksiniz.

Duygulardan özgürleştiğiniz için enerjiniz yükselecek ve hafiflemiş hissedeceksiniz

4.Hafta Çalışması

Kendini Sev, Kendini Affet

İnsan en çok kendini affedemez ve hatalarından dolayı suçlar. Kendini sevmez ve kendine yabancılaşır.

Kişi kendini sevmezse sevilmez.

Kişi kendini suçlarsa suçlanır.

Kişi Kendini affetmezse onuda affetmezler.

Herşey kişinin kendisini sevmesi ve affetmesi ile başlar. Eğer bunu yapabilirsek, içimizdeki duygular dışarı yansır ve bir frekans oluşturarak, diğer bizi seven, hoş gören ve bizi olduğu gibi kabul eden insanları hayatımıza davet ederiz.

Bu bölümde kendinizi sevme ve affetme çalışması yapacağız. Böylece kendinize bakış açınızın değişmesi hedeflenecek.

5.Hafta Çalışması

İçimizdeki Çocuk

Bazen içimizde bir boşluk hissederiz. Hatta bazen içimizden birçok olumsuz duygu gelir. Korku, acı, üzüntü gibi. Bunu hisseden içimizdeki çocuktur.

İçimizdeki çocuk korkar, acı çeker, üzülür, sevgi ister ve bize seslenir. Biz onun farkında olmadığımızdan onu duymayız, görmeyiz, yok sayarız. Başkalarına sarılırız. Ama ona sarılmayız. Başkalarının derdini dinleriz. Ama onu dinlemeyiz.

Bu şunu gösterir; biz onun ebeveyniyiz. Ama malesef onunla iyi ilişkiler içinde değiliz. Onu farketmediğimiz, ona sarılmadığımız, onu yok saydığımız zaman kendimize yabancılaşırız ve kendimizi sevemeyiz. En önemlisi de kendimizi anlayamayız.

Bu çalışmada; içinizdeki çocuğu göreceksiniz.

Ne durumda?

Nasıl bir ortamda? Nasıl görünüyor? Neler söylüyor?

Nasıl hissediyor?

Ona sarılacaksınız. Ve ondan özür dileyeceksiniz. Bu zamana kadar onu fark etmediğiniz için. Böylece kendinizle barışacaksınız.

6.Hafta Çalışması

Ana Rahmi Çalışması

Annemiz bizim ilk tanıdığımız kişidir. Her bebek kendini annesi ile bir ve bütün hisseder. Doğduktan sonra da bir müddet bu böyle devam eder. Bebek büyüdükçe özgürleşir ve bireyselleşir.

Bebek anne rahmindeyken bilinçaltı annesinin duygularını kodlar. Böylece annesinin duygularıyla dünyaya gelir ve kaderini oluşturur.

Ana rahmi çalışmasında bebeği ve annesini olumsuz duygularından arındırıp dönüştüreceğiz. Ve bebek dönüşen olumlu duygularıyla yeniden dünyaya gelecek.

7.Hafta Çalışması

Özgüven ve Gelecek

Özgüvensiz kişiler kendilerinden yeterince emin olamazlar. Aynı zamanda kendilerini yetersiz hissederler. Bu da çocukluğunda duyduğu olumsuz sözlerden ve davranışlardan kaynaklanır. (Sen yapamazsın gibi)

Kişi kendini eleştirir. Kendi hakkında negatif düşüncelere sahiptir.

Özgüven eksikliği olan kişi hedefini belirleyemez. Başaracağına inanmaz. Diğer insanları mükemmel olarak görür. Ama kendisini onlardan çok daha alt seviyede görür.

Bu çalışmada özgüvenli bir şekilde gelecek versiyonumuzun başarılarına yani hedefimize ulaşma çalışması yapacağız. Böylece çok daha özgüvenli bir şekilde gücünüzü elinize alarak hayatınızı istediğiniz gibi yaşayacaksınız.

Biletler

 • Duygusal Checkup Kat. Lisansı

  ₺1.250,00
  Satış bitti
 • Duygusal Checkup Banka Havale

  Banka Havalesi ile yapılan ödemeler için katılım lisansı

  ₺0,00
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page