top of page

Para
Atölyesi

Modern Enerji Uzmanı Melek Dilek KIRIKKANAT eşliğinde grup çalışmalarımıza Para frekansınızı bir üst seviyeye çıkartabilirsiniz. 

WORKSHOP BAŞLANGIÇ TARİHLERİ:

 

 

28 Aralık  2022

ÖZEL TEKLİF :  PARA ATÖLYESİ  ve DUYGUSAL AÇLIK TEK WORKSHOP FIYATINA SADECE 1000 TL 

Haftada bir olacak şekilde toplam 3 hafta (11 saat)

Workshop Saatleri : 21:00-24:00

 

Para Workshop'a Neler Dahil 

  • GoE eğitmeni Melek Dilek KIRIKKANAT  tarafından canlı online eğitim

  • Bu Workshop'a katılan herkes için sonraki tüm Para Workshoplara sınırsız katılım hakkı (Her Workshop ta belli sayıda kontenjan dahilinde)

 

Workshop Programı

 

Modern Energy Tapping, Emo Trance, Modern Stres Yönetimi ve SüperMind eğitimlerinden tekniklerin kullanıldığı bir çok tekniğin yanı sıra  Özel bilgiler ve para blokajlarımıza nasıl yaklaşmalıyız hepsi hakkında bilgi sahibi olacağınız bu workshop ta ....

 

  • PARA İle ilgili hayatınızı bir üst seviyeye götürün

  • SİZİN  için gerçek  yıldız Olayına Doğru Çalışın!

  • SİZİN için çalışan mükemmel YENİ enerji tekniklerini keşfedin ve uygulayın!

  • PARA Hayatınızı bir üst seviyeye çıkaracak Yıldız Olayını kazanın.

PA.jpg

 

WORKSHOP İÇERİĞİ

 

Para Neden Önemli - Para Stresinden Para Başarısına - Enerji Ortalaması - Yıldız Olayları – Enerji Şimşek Deneyimi - Aktif Olarak Değişim Aramak - PARA !!! Kurs Kurulum Cümlesi - Altın Kalbi – Önce Enerji!

 

Pozitiflerin Gücü - DAHA FAZLANIN GÜCÜ - DAHA FAZLA ENERJİ! Akış Egzersizi - Üç Adımlı Enerji Akış Egzersizi - Enerji Pozitifleri ile Enerjiyi Yükseltme - Pozitif Anılar: Hazineleriniz & Zenginlikleriniz - Enerji Tapping: Bir Yıldız Anıyı Etkinleştirme - Eksik Olaylar – PARA Sevgi Korkusunun Üstesinden Gelme - Yüksek Pozitif olarak PARA - PARA Enerjisi ile enerjiyi yükseltme!

 

Enerji İlişkileri - Güzel Para Egzersizi - PARA Çizelgesi: Suç & Utanç Ötesine Gitmek - Enerji İlişkileri - Balon Ortalamaları - Balon Enerjisini Artırmak - Balonlar İçin Enerji Pozitifleri - DAHA FAZLA Vermenin Gücü - PARA Hediyesi - İş Varlığınız - Adım 1 – İşiniz ile Bağlantı Kurma - Adım 2 - Olumlu Pozitifler ile İşinize Enerji Verme - Adım 3 - Harika İş Enerji Akışı - EMO Enerji Dansı - Neşeli PARA !!! Dansı

 

Yıldız Nehri - Ruh Çözümleri: EMO Düşünce Akışı Tekniği - Bilinçli Düşünce Döngülerinden Kurtulma - Algının Kapısını Açmak - Başarı İçin Ruh Çözümleri - İyi Fikirlerin Gücü - Akışı Açmak İyi Fikirler - Fantastik PARA Fikirleri! - Yaratıcı Enerji – Fontan/Çeşme Alıştırması - SuperMind Çözümleri - PARA Bahçesi - Gelecek – Mucizelerin Kutsaması - Alkış! - PARA !!! Kurs - Son İpuçları

 

Workshop online olarak Zoom programı üzerinden yapılacak olup, Türkiye’nin her yerinden katılım imkanınız olacaktır.

 

Daha fazla bilgi almak için bize whatsapp danışma hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

 

 

ÖNEMLİ UYARI:

Melek Dilek KIRIKKANAT EFT - Duygusal Özgürleşme Teknikleri Uzmanı ve Eğitmeni olup, doktor değildir.

Kişisel gelişim üzerine danışmanlık vermektedir. EFT teknikleri,modern tıp faydalarını yok sayamaz.

EFT - Duygusal Özgürleşme Teknikleri şizofreni, bipolar bozukluk ,epilepsi ve border line gibi rahatsızlıkları olan kişiler için uygun değildir.

Bu tarz rahatsızlıkları olan kişilerin psikolog ve/veya psikiyatrist denetiminde tedavi olmalarını önerilir.

bottom of page